Menu

Wrist Restraints and Ankle Cuffs

0 Comment

Kāpēc mēs mīlam vibrējošus dibena kontaktdakšas (un jums to vajadzētu arī!)
https: //www.youtube.com/watch? v = Vad2S4zpDJ0
 Plaukstas locītavu balsti un potīšu aproces

Vegasas zelta rokas aproces


Dažreiz ir vajadzīgi roku dzelžu pāri, lai cilvēku savaldītu ar ārkārtīgi masīvu vidukļa līniju kā rezultātā rokas nevar būt ieviesti aizvērt pietiekami kopā ; šajā gadījumā viena aproce uz viena roku dzelža tiek uzlikta viena no aprocēm uz pretējā pāra, pēc kuras atlikušā atvērtā roku dzelža uz katra pāra tiek uzlikts uz konkrētās personas plaukstas. Negabarīti roku dzelži var atrast no daudziem ražotājiem. Tie sastāv no divām detaļām , ​​kurus kopā savieno secība , viru vai neelastīgu joslu. rocks off pusei ir pagriežama roka, kas piestiprinās sprūdratam , kas novērš tā atvēršanu tiklīdz tiek aizvērta ap personas plaukstas locītava.
https: //www.youtube.com/watch? v = FjBZ-B1Pz9E

Daudzi šādi veidos var būt uzstādīti aizvērti ar piekaramām slēdzenēm. Aproču komplekta (plaukstas locītavas, potītes, augšdelmu, augšstilbu komplekta) iegāde, salīdzinot ar aproču pāra pāri? Esiet apzinies, pērkot pērkot plaukstas aproču aproču pāri piemēram ka jūs vēlēties pievienojiet tos, iegūstot potīšu vai augšstilbu aproču pāri vēlāk, kad jūsu spēlētājs biedrs ir vairāk pieredzējis ierobežotājspēlē. Tātad jūs spēsit iegūt identisku maču? Jautājiet sniedzējs, ja tikai pērkat pāri, vai varbūt jūs varat apsvērt pērkot komplekts no četriem (plaukstas locītavām / potītēm) seši (plaukstas locītavas / potītes, augšējās rokas) vai astoņi komplekti (plaukstas, potītes, augšējās rokas, augšstilbi) sakrīt.
“Siksnas ir īsas pietiekamas lai tiešām turētu jūsu rokas virs galvas, kuras visvairāk atšķirīgas durvju ierobežotājsistēmas nevajag , “sacījis viens recenzents. plus size lingerie pielāgojamām match un izturīgām metāla sprādzēm koši krāsaini roku dzelži ir izklāti ar kažokādu tālāk komforts . Viņi ir pieejami kāpēc jums vajadzētu izmēģināt dildo ar divkāršu siksnu jūsu izvēle no 4 krāsas (rozā, purpursarkanā, sarkana vai melnā krāsā) ar savienojošu ķēdi. jimmy jane mākslīgajiem uz ādas roku dzelžiem, kas izgatavoti katram mierinājumam un izturībai , ir mīksta pūkaina odere un regulējama sprādze lai ietilptu gandrīz jebkurai plaukstas locītavai.
Maksimālai drošībai roku dzelžiem nepieciešami īpaši taustiņi. Roku dzelžu taustiņi bieži ne ) valkātāju no to savilkšanas.
Kāju dzelži ir gluži kā Bondage Whips